Spotkanie opłatkowe to szczególna i niepowtarzalna okazja do wspólnych spotkań ,zacieśnienia więzów przyjaźni ,łamania się opłatkiem ,oraz składania sobie życzeń. Stowarzyszenie nasze zorganizowało takie spotkanie w dniu 29 grudnia 2018 r. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni kapłani naszej parafii ks.kan.Janusz Smerda proboszcz , wikariusz ks. Jarosław Grabka oraz zaprzyjaźnieni z nami goście.


Spotkanie rozpoczął nasz kierownik zespołu mgr.Łukasz Kęska ,odczytany został fragment z Pisma Świętego ,następnie wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i życzenia. W tym miłym i uroczystym nastroju zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy. Szczególny nastrój spotkaniu nadała gra p. Łukasza na akordeonie i ks. kan. Janusza na gitarze i wspólne śpiewanie kolęd.
Kierownik zespołu dokonał również posumowania naszej działalności w mijającym już roku 2018r.ktory obfitował w ważne i miłe dla naszego zespołu wydarzenia .Takim ważnym wydarzeniem było zarejestrowanie naszej działalności w Starostwie Powiatowym w Radomiu. Nasze działania będziemy prowadzić zgodnie ze Statutem który został opracowany . Ale nadal będziemy grać i śpiewać na wesoło i na ludowo.
Członkowie stowarzyszenia

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Czwartek 2019-08-22, 20. tydz. zwykły
    Mt 22,1-14
    „Jezus w przypowieściach mówił do arcykapłanów i starszych ludu: «Królestwo niebieskie podobne jest do króla, który wyprawił ucztę weselną swemu synowi. Posłał więc swoje sługi, żeby zaproszonych zwołali na ucztę, lecz ci nie chcieli przyjść. Posłał jeszcze raz inne sługi z poleceniem: «Powiedzcie zaproszonym: Oto przygotowałem moją ucztę: woły i tuczne zwierzęta pobite i wszystko jest gotowe. Przyjdźcie na ucztę». Lecz oni zlekceważyli to i poszli: jeden na swoje pole, drugi do swego kupiectwa, a inni pochwycili jego sługi i znieważywszy ich, pozabijali. Na to król uniósł się gniewem. Posłał swe wojska i kazał wytracić owych zabójców, a miasto ich spalić. Wtedy rzekł swoim sługom: «Uczta wprawdzie jest gotowa, lecz zaproszeni nie byli jej godni. Idźcie więc na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie». Słudzy ci wyszli na drogi i sprowadzili wszystkich, których napotkali: złych i dobrych. I sala zapełniła się biesiadnikami. Wszedł król, żeby się przypatrzyć biesiadnikom, i zauważył tam człowieka nie ubranego w strój weselny. Rzekł do niego: «Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego?» Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: «Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz w ciemności. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów». Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com