Spotkanie opłatkowe to szczególna i niepowtarzalna okazja do wspólnych spotkań ,zacieśnienia więzów przyjaźni ,łamania się opłatkiem ,oraz składania sobie życzeń. Stowarzyszenie nasze zorganizowało takie spotkanie w dniu 29 grudnia 2018 r. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni kapłani naszej parafii ks.kan.Janusz Smerda proboszcz , wikariusz ks. Jarosław Grabka oraz zaprzyjaźnieni z nami goście.


Spotkanie rozpoczął nasz kierownik zespołu mgr.Łukasz Kęska ,odczytany został fragment z Pisma Świętego ,następnie wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i życzenia. W tym miłym i uroczystym nastroju zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy. Szczególny nastrój spotkaniu nadała gra p. Łukasza na akordeonie i ks. kan. Janusza na gitarze i wspólne śpiewanie kolęd.
Kierownik zespołu dokonał również posumowania naszej działalności w mijającym już roku 2018r.ktory obfitował w ważne i miłe dla naszego zespołu wydarzenia .Takim ważnym wydarzeniem było zarejestrowanie naszej działalności w Starostwie Powiatowym w Radomiu. Nasze działania będziemy prowadzić zgodnie ze Statutem który został opracowany . Ale nadal będziemy grać i śpiewać na wesoło i na ludowo.
Członkowie stowarzyszenia

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Sobota 2019-02-23, Wspomnienie Św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika
    Mk 9,2-13
    Jezus wziął z sobą Piotra, Jakuba i Jana i zaprowadził ich samych osobno na górę wysoką. Tam przemienił się wobec nich. Jego odzienie stało się lśniąco białe tak, jak żaden wytwórca sukna na ziemi wybielić nie zdoła. I ukazał się im Eliasz z Mojżeszem, którzy rozmawiali z Jezusem. Wtedy Piotr rzekł do Jezusa: „Rabbi, dobrze, że tu jesteśmy; postawimy trzy namioty: jeden dla Ciebie, jeden dla Mojżesza i jeden dla Eliasza”. Nie wiedział bowiem, co należy mówić, tak byli przestraszeni. I zjawił się obłok, osłaniający ich, a z obłoku odezwał się głos: „To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie”. I zaraz potem, gdy się rozejrzeli, nikogo już nie widzieli przy sobie, tylko samego Jezusa. A gdy schodzili z góry, przykazał im, aby nikomu nie rozpowiadali o tym, co widzieli, zanim Syn Człowieczy nie powstanie z martwych. Zachowali to polecenie, rozprawiając tylko między sobą, co znaczy powstać z martwych. I pytali Go: „Czemu uczeni w Piśmie twierdzą, że wpierw musi przyjść Eliasz?” Rzekł im w odpowiedzi: „Istotnie, Eliasz przyjdzie najpierw i naprawi wszystko. Ale jak jest napisane o Synu Człowieczym? Ma On wiele cierpieć i być wzgardzonym. Otóż mówię wam: Eliasz już przyszedł i uczynili mu tak, jak chcieli, jak o nim jest napisane”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com