Spotkanie opłatkowe to szczególna i niepowtarzalna okazja do wspólnych spotkań ,zacieśnienia więzów przyjaźni ,łamania się opłatkiem ,oraz składania sobie życzeń. Stowarzyszenie nasze zorganizowało takie spotkanie w dniu 29 grudnia 2018 r. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni kapłani naszej parafii ks.kan.Janusz Smerda proboszcz , wikariusz ks. Jarosław Grabka oraz zaprzyjaźnieni z nami goście.


Spotkanie rozpoczął nasz kierownik zespołu mgr.Łukasz Kęska ,odczytany został fragment z Pisma Świętego ,następnie wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i życzenia. W tym miłym i uroczystym nastroju zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy. Szczególny nastrój spotkaniu nadała gra p. Łukasza na akordeonie i ks. kan. Janusza na gitarze i wspólne śpiewanie kolęd.
Kierownik zespołu dokonał również posumowania naszej działalności w mijającym już roku 2018r.ktory obfitował w ważne i miłe dla naszego zespołu wydarzenia .Takim ważnym wydarzeniem było zarejestrowanie naszej działalności w Starostwie Powiatowym w Radomiu. Nasze działania będziemy prowadzić zgodnie ze Statutem który został opracowany . Ale nadal będziemy grać i śpiewać na wesoło i na ludowo.
Członkowie stowarzyszenia

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Czwartek 2019-04-25, Oktawa Wielkanocy
    Łk 24,35-48
    Uczniowie opowiadali, co ich spotkało w drodze, i jak poznali Jezusa przy łamaniu chleba. A gdy rozmawiali o tym, On sam stanął pośród nich i rzekł do nich: „Pokój wam”. Zatrwożonym i wylękłym zdawało się, że widzą ducha. Lecz On rzekł do nich: „Czemu jesteście zmieszani i dlaczego wątpliwości budzą się w waszych sercach? Popatrzcie na moje ręce i nogi: to Ja jestem. Dotknijcie się Mnie i przekonajcie: duch nie ma ciała ani kości, jak widzicie, że Ja mam”. Przy tych słowach pokazał im swoje ręce i nogi. Lecz gdy oni z radości jeszcze nie wierzyli i pełni byli zdumienia, rzekł do nich: „Macie tu coś do jedzenia?” Oni podali Mu kawałek pieczonej ryby. Wziął i jadł wobec wszystkich. Potem rzekł do nich: „To właśnie znaczyły słowa, które mówiłem do was, gdy byłem jeszcze z wami: Musi się wypełnić wszystko, co napisane jest o Mnie w Prawie Mojżesza, u Proroków i w Psalmach”. Wtedy oświecił ich umysły, aby rozumieli Pisma. I rzekł do nich: „Tak jest napisane: Mesjasz będzie cierpiał i trzeciego dnia zmartwychwstanie; w imię Jego głoszone będzie nawrócenie i odpuszczenie grzechów wszystkim narodom, począwszy od Jerozolimy. Wy jesteście świadkami tego”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com