Odbędą się  w Centrum Ewangelizacyjnym „Zacisze” w Jedlni Kościelnej w dniach 22-23-24 października 2021 r. . Poprowadzi je O. Rajmund Guzik – Cysters tym razem  w oparciu o Tajemnice Światła Różańca Św.

Koszt pobytu z wyżywieniem – 240 zł /dojazd na koszt własny/. Początek rekolekcji w piątek, 22 października , o godz.15.00 – Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie w niedzielę, 24 października, o godz. 13.00 – obiadem. Liczba miejsc ograniczona./jest możliwość uczestniczenia w rekolekcjach bez noclegu – trzeba to podać przy zgłoszeniu/.

Zgłoszenia do 15 października na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Podajemy Imię, Nazwisko i Parafie. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia nastąpi też drogą mailową.

Boży Kapłani! To od nas zależy, czy KŻR w naszych parafiach będą prężnie działać i rozwijać się. Mamy nadzieję, że formacja Zelatorów do tego się przyczyni.

Ks. Szymon Mucha

Diecezjalny Moderator Żywego Różańca

 

Ewangelia na dzis

21 styczeń 2022

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Piątek 2022-01-21, Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
    Mk 3,13-19
    Jezus wszedł na górę i przywołał do siebie tych, których sam chciał, a oni przyszli do Niego. I ustanowił Dwunastu, aby Mu towarzyszyli, by mógł wysyłać ich na głoszenie nauki i by mieli władzę wypędzać złe duchy. Ustanowił więc Dwunastu: Szymona, któremu nadał imię Piotr; dalej Jakuba, syna Zebedeusza, i Jana, brata Jakuba, którym nadał przydomek Boanerges, to znaczy synowie gromu; dalej Andrzeja, Filipa, Bartłomieja, Mateusza, Tomasza, Jakuba, syna Alfeusza, Tadeusza, Szymona Gorliwego i Judasza Iskariotę, który właśnie Go wydał.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com