Z  Bożą pomocą chcemy powoli wracać do normalności i odwiedzić Was Drodzy Parafianie z wizytą duszpasterską, tak jak czyniliśmy to każdego roku. Odwiedzanie domów Parafian zawsze związane jest z modlitwą ofiarowaną w intencji rodziny, którą nawiedza kapłan. Najbardziej istotnym elementem kolędy jest udzielenie rodzinie Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący rok i rozmowa o tym, co dotyczy codziennego życia rodzinnego, jak również o sprawach duszpasterskich.

Jako duszpasterze, chcemy w tym roku spotkać się podczas kolędy z naszymi Parafianami. Informujemy, że każdy z nas odwiedzających domyParafian jest po przyjęciu szczepionki przeciw Covid-19. Jednak, jeżeli ktoś będzie miał jakieś obawy związane z pandemią, to nie jest zobowiązany do przyjęcia  wizyty  duszpasterskiej i my to rozumiemy.

Szczegółowy program kolędy umieszczony na tablicy ogłoszeń a także internetowej stronie parafii.  Rozpoczniemy wizytę od poniedziałku tj. od 03.01.2021. od godz. 9.00. i bardzo prosimy każdego dnia o podwiezienie do miejscowości.

 

Ewangelia na dzis

21 maj 2022

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Sobota 2022-05-21, Dzień powszedni
    J 15,18-21
    Jezus powiedział do swoich uczniów: «Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie wpierw znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. Pamiętajcie o słowie, które do was powiedziałem: „Sługa nie jest większy od swego pana”. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał».
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com