Z wdzięcznością Panu Bogu obchodzimy 40. rocznicę święceń kapłańskich naszego Proboszcza – ks. Janusza Smerdy To już 40 lat wiernej służby Bogu i ludziom, głoszenia Słowa Bożego, sprawowania sakramentów oraz troski o naszą parafię i każdego człowieka
Drogi Księże Proboszczu!
Dziękujemy za świadectwo wiary, dobroć, życzliwość i oddane serce. Niech Chrystus Najwyższy Kapłan obdarza Księdza zdrowiem, pokojem, siłą oraz obfitością swoich łask na dalsze lata kapłańskiej posługi 
"Wiara, Nadzieja, Miłość"

