Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca naszej parafii odbyło się 5 stycznia w Centrum Ewangelizacyjnym „Zacisze”. Spotkanie to poprzedziła Msza św. którą odprawił  ks. Dariusz Zając -wikary naszej parafii. W czasie Eucharystii modliliśmy się za naszą rodzinę różańcową i naszych bliskich, zarówno żywych i zmarłych w 2019 r. 

Wzorem dużych miast i w naszej parafii odbył się Orszak Trzech Króli. W Jedlni, punktualnie o 15.00, spod remizy Ochotniczej Straży Pożarnej, wyruszył Orszak z Trzema Królami i Gwiazdą Betlejemską Po drodze zatrzymaliśmy się na placu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jedlni, gdzie były  przygotowane niespodzianki, a uczestnicy doskonale się bawili.

W dniu 03.01.2020 roku odbyło się spotkanie opłatkowe grup działających przy parafii św. Mikołaja w Jedlni.  Opłatkiem dzielili się Ministranci , Schola, Oaza, Zespół "Bonum" Zespół Królewskie Źródła, Orkiestra Boni Angeli i  Rodziny Domowego Kościoła.

Tradycyjnie w kościele św.Mikołaja przed pasterką odbył się koncert kolęd. Jak co rok koncert przygotował Łukasz Kęska. Mogliśmy usłyszeć kolędy w wykonaniu scholi, Zespołu "Bonum" Zespołu Królewskie Źródła, Orkiestry Boni Angeli i zaprzyjaźnionych wykonawców. Uroczystą pasterkę koncelebrowali ks. kan. Janusz Smerdę i ojciec Vadakkel.

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • 2020-01-19, 2. Niedziela zwykła
    J 1, 29-34
    Jan zobaczył podchodzącego ku niemu Jezusa i rzekł: «Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata. To jest Ten, o którym powiedziałem: „Po mnie przyjdzie Mąż, który mnie przewyższył godnością, gdyż był wcześniej ode mnie”. Ja Go przedtem nie znałem, ale przyszedłem chrzcić wodą w tym celu, aby On się objawił Izraelowi». Jan dał takie świadectwo: «Ujrzałem Ducha, który zstępował z nieba jak gołębica i spoczął na Nim. Ja Go przedtem nie znałem, ale Ten, który mnie posłał, abym chrzcił wodą, powiedział do mnie: „Ten, nad którym ujrzysz Ducha zstępującego i spoczywającego na Nim, jest Tym, który chrzci Duchem Świętym”. Ja to ujrzałem i daję świadectwo, że On jest Synem Bożym».
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com