Drodzy Parafianie, dzielimy się z Wami radosnymi chwilami z tegorocznej Mszy Świętej Rezurekcyjnej i procesji, podczas której wspólnie ogłosiliśmy światu, że Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!
W sobotni wieczór przeżywaliśmy uroczystą Liturgię Wigilii Paschalnej – najważniejszą i najpiękniejszą liturgię w całym roku.
Wielki Piątek to dzień szczególnej zadumy i skupienia, w którym Kościół wspomina mękę i śmierć Pana Jezusa na krzyżu.
Dziś o godz. 18:00 przeżywaliśmy Mszę Świętą Wieczerzy Pańskiej, która wprowadziła nas w czas Triduum Paschalnego.